• Daphne Kap

    directeur

  • Yolanda de Roos

    managementassistent ; kindercoach

  • Lisette Kummu

    locatiedirecteur

  • Jacqueline Tuinman

    concierge ; administratief medewerker

  • Marinka de Haan

    intern begeleider groepen 1 tot en met 3 & groep 8

  • Karin Bakker

    intern begeleider groepen 4 tot en met 7 ; (Rots & water trainer)

  • Wendy van der Meer

    leerkrachtondersteuner ; Rots & Water trainer

  • Loes van 't Hof

    onderwijsassistente

  • Debby van der Vaart

    leerkrachtondersteuner ; Rots & Water trainer

  • Carola Bos

    leerkrachtondersteuner

  • Imanda van Dommele

    leerkrachtondersteuner

  • Geert Bakker

    leerkrachtondersteuner

  • Patrick van Seeters

    vakleerkracht gymnastiek

  • Marjan de Vries

    leerkracht Apen & Olifanten

  • Heidi de Jongh

    leerkracht Kangoeroes

  • Maartje van der Aa

    leerkracht Apen & groep 3a

  • Doortje van Munster

    leerkracht Olifanten

  • Kimber Maat

    leerkracht Olifanten

  • Wendi van der Hel

    leerkracht Olifanten en Giraffen

  • Jolanda van Vugt

    leerkracht Beren

  • Annika Emmerich

    leerkracht Beren; taalspecialist

  • Kelly Jongeling

    leerkracht groep 3a

  • Karlien de Meij

    leerkracht groep 3b

  • Ester Garducci

    leerkracht groep 3b

  • Edwin van der Wateren

    leerkracht groep 4a

  • Bertwin Leentvaar

    leerkracht groep 4a

  • Naomi Ladenius

    leerkracht groep 4b

  • Alex de Koning

    leerkracht groep 4b

  • Hans van Hattum

    leerkracht groep 5a ; (vakleerkracht gymnastiek) ; (Rots & Water trainer)

  • Jeanine Smid

    leerkracht groep 5b

  • Cherise Veenis

    leerkracht groep 6b

  • Selma Onderdelinden

    leerkracht groep 7

  • Leonie

    leerkracht groep 7 ; onderwijskundig ICT'er ; Snappet expert ; (vakleerkracht gymnastiek)

  • Linda Bezemer

    leerkracht groep 7a

  • Margreeth Barendregt

    leerkracht groep 7/8 ; interne coach

  • Claudia Hameetman

    leerkracht groep 7a

  • Dennis Maurits

    leerkracht groep 8 ; rekenspecialist